Warning: Use of undefined constant ‘ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS’ - assumed '‘ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mrmata/domains/matrixcomputer.ir/public_html/wp-config.php on line 158
تعمیرگاه کامپیوتر | 100% ضمانت طلایی خدمات در تعمیرگاه کامپیوتر | ماتریکس کامپیوتر

گارانتی خدمات و تعمیرات

ضمانت طلایی ماتریکس کامپیوتر

 تعمیرگاه کامپیوتر | 100% ضمانت طلایی خدمات در تعمیرگاه کامپیوتر | ماتریکس کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر | 100% ضمانت طلایی خدمات در تعمیرگاه کامپیوتر | ماتریکس کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر و تجهیزات وابسته به آن یکی از مفاهیم مهم در حوزه ی سخت افزار است. کامپیوتر ها بسیاری از نیاز های روزمره ی ما را پاسخ می دهند و به همین دلیل است که بروز اختلال و توقف در عملکرد آن ها برای ما بسیار مهم است؛ به طوری که در مواجهه با کوچکترین اختلال، به دنبال راهی برای تعمیرگاه کامپیوتر و رفع مشکل آن می گردیم. ارتباط با ماتریکس کامپیوتر تعمیرگاه کامپیوتر برای مشاوره با کارشناسان تعمیرگاه کامپیوتر ، برای رفع مشکل در زمان کوتاه و به کارگیری مجدد سیستم، راه حلی مناسب برای این موضوع است.

برای ثبت درخواست تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ خود چه سخت افزاری و چه نرم افزاری با شماره : 09127299852 تماس بگیرید

کامپبوتر ها باعث به وجود آمدن مشاغل زیادی در سرتاسر دنیا برای انسان ها شده اند و روند پیشرفت های بشر را دچار تحول کرده اند؛ اما در کنار همه ی این خدمات برای بشر، استفاده از کامپیوتر مشکلات زیادی نیز به همراه دارد. اختلالات زیادی در ساختمان کامپیوتر رخ می دهد که برطرف کردن آن ها، ما را نیازمند تعمیرگاه کامپیوتر می کند.

تعمیرگاه کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر ماتریکس کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر و وسایلی که به طور مداوم با آن ها سر و کار داریم اصلا ربطی به مشکل داشتن یا نداشتن آن ها ندارد و بهتر است هر چند وقت یک بار اتفاق بیفتد. این دوره ی تناوبی برای تعمیرگاه کامپیوتر ، به کارکرد کامپیوتر بستگی زیادی دارد.

تعمیرگاه کامپیوتر کمک می کند کامپیوتر شما دچار اختلالات عمیق نشود و اگر اختلالی در آن وجود داشته باشد، برطرف شود. اگر حمل کامپیوتر و بردن آن به مراکز تعمیرگاه کامپیوتر دشوار است، می توانید از خدمات سرویس کامپیوتر در محل استفاده کنید.

مشکلات رایج کامپیوتر ها

از جمله مشکلات رایجی که رایانه ها را به سوی سرویس و تعمیرگاه کامپیوتر سوق می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

.1هنگ کردن سیستم در حین کار

برای خاموش و برطرف کردن کوتاه مدت مشکل هنگ کردن کامپیوتر ، راه حل ریست کردن را به شما پیشنهاد می کنیم؛ اما این کار فقط به خاموش شدن مشکل شما کمک می کند و راهکاری نیست که توسط متخصصان تعمیرگاه کامپیوتر تایید شود. برای حل این مشکل ابتدا بهتر است از وجود حافظه ی ذخیره سازی در درایو سی کامپیوتر خود اطمینان حاصل کنید و برای برطرف شدن آن به کارشناسان تعمیرگاه کامپیوتر مراجعه کنید.

.2مشکلات سخت افزاری در اجرا شدن

مشکلات سخت افزاری که باعث اختلال در سیستم عملکرد کامپیوتر می شوند، ریشه های متفاوتی دارند. اختلال در رم و کارت گرافیک نیز می توانند مشکلات سخت افزاری متعددی را برای کامپیوتر ایجاد نمایند که برای رفع اختلالات رم و کارت گرافیک و تعمیرگاه کامپیوتر و سخت افزار های آن، باید با مهندسان سخت افزار ارتبط برقرار نمود.

.3سر و صدای زیاد کیس به هنگام کار و روشن شدن

سروصداهای کیس اغلب به دلیل اختلال در فن آن به وجود می آید. برای رفع این اختلال فن کامپیوتر را چک کنید؛ اگر سطح فن را گرد پوشانده، آن را با دستمالی تمیز کنید و اگر لق شده است، آن را سفت کنید. اگر با انجام این کارها، سیستم شما همچنان پر سر و صدا کار می کند، برای تعمیر کامپیوتر خود به تعمیرگاه کامپیوتر مراجعه کنید.

.4گرم شدن بیش از حد

فقدان تهویه ی مناسب، باز بودن چند برنامه همزمان در کامپیوتر و کار کردن با آن ها و نصب برنامه های سنگین گرافیکی روی سیستم، می تواند از دلایل گرم شدن بیش از حد کامپیوتر های خانگی باشد. تعمیرگاه کامپیوتر در دوره های مشخص زمانی در رفع این اختلال به شما کمک می کند.

تعمیرگاه کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر و اجزای وابسته به آن یکی ازموضوع های مهم در حوزه ی سخت افزار است.
بسیاری از نیاز های روزمره ی ما را کامپیوتر ها پاسخ می دهند و به همین دلیل است که به وجود امدن مشکل و توقف در عملکرد آن برای ما بسیار مهم است؛ به طوری که در مواجهه با کوچکترین مشکل در سیستم کامپیوتری، به دنبال راهی برای تعمیرگاه کامپیوتر و رفع مشکل آن می گردیم.

ارتباط با تعمیرگاه کامپیوتر ماتریکس برای مشاوره با کارشناسان تعمیرگاه کامپیوتر ، برای رفع مشکل در زمان کوتاه و استفاده مجدد از سیستم، راه حلی مناسب برای این موضوع است.

کامپبوتر ها باعث به وجود آمدن شغل های زیادی در سرتاسر دنیا برای افراد شده اند و روند پیشرفت بشر را دچار تحول کرده اند؛ اما در کنار همه ی این خدمات برای افراد، استفاده از کامپیوتر مشکلات زیادی در بر دارد اگر به موقع و درست سرویس نشود. مشکلات زیادی در ساختمان کامپیوتر رخ می دهد که برطرف کردن آن ها، ما را نیازمند تعمیرگاه کامپیوتر می کند.

خدمات مرکز تخصصی تعمیرگاه کامپیوتر ماتریکس

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرگاه کامپیوتر منحصر به نوع و برند خاصی نیست و تمامی دستگاه های موجود در بازار را شامل می گردد. کاربران گرامی دارنده هر یک از مدلهای کامپیوتر که هستند می توانند با مرکز تماس امور مشتریان تعمیرگاه کامپیوتر تماس بگیرند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند.

برخی از خدمات ارائه شده ماتریکس کامپیوتر عبارتند از: تعمیر کامپیوتر اپل، تعمیر کامپیوتر اچ پی، تعمیر کامپیوتر سونی، تعمیر کامپیوتر لنوو، تعمیر کامپیوتر فوجیتسو، تعمیر کامپیوتر توشیبا، تعمیر کامپیوتر سامسونگ، تعمیر کامپیوتر ایسر، تعمیر کامپیوتر دل، تعمیر کامپیوتر ال جی، تعمیر کامپیوتر ایسوس، تعمیر کامپیوتر شارپ و …. .

 • تعمیر و تعویض مادربرد کامپیوتر
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا
 • تعمیر مشکلات مربوط به درایو کامپیوتر
 • تعمیر مشکلات مربوط به بلندگو کامپیوتر
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری کامپیوتر
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در کامپیوتر
 • تعمیر هارد کامپیوتر
 • تعمیرات مادربرد کامپیوتر
 • تعمیرات کامپیوتر در محل
 • آموزش تعمیرات کامپیوتر
 • عیب یابی نرم افزار کامپیوتر
 • ارائه سرویس اورژانس کامپیوتر
 • عیب یابی سخت افزار کامپیوتر
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک کامپیوتر
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع کامپیوتر
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد کامپیوتر
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع کامپیوتر
 • بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش کامپیوتر به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار کامپیوتر
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی کامپیوتر
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت لزوم

مزایای استفاده از خدمات ماتریکس کامپیوتر

7 روز مهلت تست

یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، ماتریکس کامپیوتر تا 7 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن هر مشکلی ایجاد شود ماتریکس کامپیوتر ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند.

استفاده از قطعات اصل (اورجینال)

همواره برای تعمیر کامپیوتر شما از قطعات اصل و معتبر موجود در بازار استفاده می نماییم.

تعمیرکاران مجرب، کارآزموه و مطمئن

تعمیرکارانی باتجربه و مطمئن که علاوه بر تعمیرات صحیح، از دستگاه شما نیز محافظت می کنند و دستگاه شما نزد آنها ایمن و مطمئن خواهد بود

رسیدگی سریع و بدون معطلی

می دانیم که زندگی روزمره همه ما به دستگاه های الکترونیک بخصوص کامپیوتر و تجهیزات آن وابسته شده بنابراین عدم تاخیر و تعمیر کامپیوتر در کوتاه ترین زمان ممکن را از وظایف اصلی خود می دانیم و به آن توجه می کنیم.

تعمیرگاه کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر و وسایلی که به طور مداوم با آن ها سر و کار داریم اصلا ربطی به مشکل داشتن یا نداشتن آن ها ندارد و بهتر است هر چند وقت یک بار اتفاق بیفتد. این دوره ی تناوبی برای تعمیرگاه کامپیوتر ، به کارکرد کامپیوتر بستگی زیادی دارد.

تعمیرگاه کامپیوتر کمک می کند کامپیوتر شما دچار اختلالات عمیق نشود و اگر اختلالی در آن وجود داشته باشد، برطرف شود. اگر حمل کامپیوتر و بردن آن به تعمیرگاه کامپیوتر دشوار است ، می توانید از خدمات سرویس کامپیوتر در محل استفاده کنید.

مهارت های مورد نیاز برای تعمیرکار کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر نیاز به تخصص های خاص خود دارد که تنها از تعمیرکار کامپیوتر که به بخش های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری آن مسلط است، بر می آید. گام اصلی در تعمیر کامپیوتر عیب جویی و علت یابی اختلل به وجود آمده است. متخصصان تعمیرگاه کامپیوتر ، نخست خواستگاه علت به وجود امده درکامپیوتر را پیدا می کنند و سپس با بررسی و تست عملکرد بخش آسیب دیده، با استفاده از دانش خود در این حوزه، برای تعمیر کامپیوتر اقدام می نمایند.

کامپیوتر اجزای مختلفی دارد که در صورت بروز اختلال در هر یک از این بخش ها، مهارت مورد نیاز برای بررسی و تعمیر آن متفاوت خواهد بود. بخش عمده ای از خدمات تعمیرگاه کامپیوتر در مراکز، مربوط به تعمیر و سرویس بخش های سخت افزاری آن می باشد. توانایی بازکردن اجزاء و اتصال دوباره ی آن ها به یکدیگر به طور صحیح، از مهم ترین مهارت هایی است که متخصص تعمیرگاه کامپیوتر، در صورت بروز اختلالات سخت افزاری، باید داشته باشد. از جمله سایر مهارت های مورد نیاز برای تعمیرکار کامپیوتر عبارت اند از:

تسلط برکارکرد هر یک از قطعات سخت افزاری و بخش های نرم افزاری کامپیوتر مانند شناخت کامل قطعات الکرونیکی ساختمان سخت افزاری کامپیوتر و تعمیر ان ها

تسلط بر کارکرد کابل های ورودی و خروجی متصل به کامپیوتر و پورت های ورودی ساختمان کامپیوتر

تسلط بر ساختار و کارکرد cpu و تعمیر آن

تسلط بر ساختمان مادربرد و برد کامپیوتر و توانایی عیب یابی و تعمیر آن ها

تعمیرگاه کامپیوتر در محل

اگر حمل کامپیوتر های خانگی و بردن آن ها به تعمیرگاه کامپیوتر همواره برایتان دشوار بوده است؛ می توانید از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل یا تعمیر کامپیوتر در منزل استفاده کنید. در خدمات تعمیر کامپیوتر در محل، مشتری از طریق تماس با تعمیرگاه کامپیوتر ماتریکس ، در خواست خود را برای کارشناسان ارسال می کند. کارشناسان این مراکز پس از بررسی در خواست، متخصصان و تعمیرکاران سخت افزار خود را برای تعمیر کامپیوتر به محل مورد نظر وی (منزل شخصی یا شرکت های اداری) می فرستند. تعمیرکار کامپیوتر، اختلال کامپیوتر را بررسی کرده و پس از عیب یابی به رفع اختلال سیستم می پردازد. در این روش تعمیرکار کامپیوتر، تمامی تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر کامپیوتر را با خود به همراه می آورد. در صورتی که مشکل کامپیوتر عمیق باشد و بردن کامپیوتر به تعمیرگاه کامپیوتر و تعویض قطعه ضرورت داشته باشد؛ تعمیرکار کامپیوتر را به همراه خود به تعمیرگاه کامپیوتر برده و پس از تعمیر یا تعویض قطعه، با مشتری تماس خواهد گرفت.

هم چنین در تعمیر کامپیوتر در منزل، تمامی مراحل تعمیرات کامپیوتر، در حضور مشتری و نظارت او اتفاق می افتد. این امر باعث اطمینان خاطر مشتری از امنیت اطلاعات محرمانه ی او و به کار گرفتن قطعات و تجهیزات باکیفیت در روند تعمیر می شود.

تعمیرگاه کامپیوتر آنلاین

حمل و نقل کامپیوترهای رومیزی به دلیل سنگینی و ازدیاد تجهیزات، در صورت بروز اختلال، همواره مشکل بوده است. لذا یافتن راهی برای تعمیر کامپیوتر بدون نیاز به رفتن تعمیرگاه کامپیوتر و دشواری های آن، یکی از دغدغه های کاربران این کامپیوترها در هنگام بروز مشکل است.

تعمیرات کامپیوتر آنلاین همان گونه که از نام آن پیداست، پشتیبانی خدمات کامپیوتر به صورت مجازی و از طریق اینترنت است. در تعمیرات کامپیوتر آنلاین محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و کاربران در هر ساعت از شبانه روز قادر به ارتباط با کارشناسان و متخصصان سخت افزار و نرم افزار تعمیرگاه کامپیوتر ماتریکس خواهند بود. به همین سبب است که خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین نزد مشتریان محبوبیت بسیار بالایی دارد.

روند ارائه خدمات در بخش تعمیرگاه کامپیوتر ماتریکس

 • مراجعه به ماتریکس کامپیوتر و پذیرش دستگاه موردنظر
 • کدگذاری توسط مسئول پذیرش و قرارگیری در نوبت بررسی
 • بررسی و ایرادیابی توسط کارشناس مربوطه و برآورد هزینه
 • تماس با مشتری و اعلام هزینه تعمیر

در صورت تایید مشتری ادامه مراحل به شرح زیر است:

 • تعمیر و رفع ایراد کالا در صورت: 

 

 • موجود بودن قطعه سریع انجام می‌شود.
 • ناموجود بودن قطعه در انتظار قطعه خواهد ماند.

 

 • تماس با مشتری جهت تست و دریافت کالای تعمیر شده

مراحل تست دستگاه: 

 • چنانچه تست در ماتریکس کامپیوتر در حضور مشتری امکان‌پذیر نباشد، کارشناس مربوطه با هماهنگی مشتری زمانی را جهت تست در خارج از مرکز تعیین نموده و منتظر تماس مشتری خواهد ماند.
 • چنانچه دستگاه در ماتریکس کامپیوتر و در حضور مشتری تست و سلامت آن تایید شود، به محض خروج از مجموعه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.

PC یا کامپیوترهای خانگی از نظر قیمت و قابلیت ارتقا، معقول تر هستند و به راحتی قابل تهیه می باشند و در محل هایی همچون: دفاتر، منازل و مدارس به کار گرفته می شوند. تقریباً تمام رایانه های رومیزی از بخش هایی تشکیل شده اند که می توان به راحتی جایگزین یا و بروزرسانی شان کرد. از این رو، با تعداد زیادی درخواست تعمیر مواجه خواهیم بود و بدین منظور، طیف گسترده ای از راه حل های رایانه و فناوری برای صاحبان کسب و کار و کاربران خانگی شخصی را ارائه می دهیم. لازم به ذکر است که کلیه تعمیر کامپیوتر تخصصی، در این مرکز زیر نظر برترین تکنسین‌های و کارشناسان توانمند این حوزه انجام می گردد. شما می توانید برای برخورداری از این شرایط ویژه، با مراجعه حضوری یا تماس با شماره تلفن به صورت غیر حضوری، از مشکل دستگاه خود و هزینه تقریبی آن مطلع شوید و در صورت امکان نسبت به تعمیر مشکل مورد نظر، اقدام کنید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Buttonتماس با کارشناسان