گارانتی خدمات و تعمیرات

ضمانت طلایی ماتریکس کامپیوتر

 تعمیر لپ تاپ 100 % تضمینی | تعمیرات لپ تاپ در محل به صورت تخصصی | ماتریکس کامپیوتر

تعمیر لپ تاپ 100 % تضمینی | تعمیرات لپ تاپ در محل به صورت تخصصی | ماتریکس کامپیوتر

تا به حال لپ تاپ ها جای کامپیوتر های رو میزی را گرفته‌اند و حتی در اداره ها و شرکت ها هم نیز در حال استفاده است . ازین رو تخصص و تمرکز اصلی ماتریکس کامپیوتر بر روی تعمیر لپت تاپ در تعمیرگاه کامپیوتر و تعمیر لپ تاپ در محل میباشد . با وجود تلاش تولید کنندگان برای استحکام بخشیدن به این دستگاه‌ها  و سیستم ها ، اما باز‌ هم وجود احتمال مشکلات و خرابی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ تاپ ها بسیار زیاد است . ازین رو که لپ تاپ ها به صورت مداوم در حال جا به جایی به نقاط مختلف هستند ، احتمال خرابی ، اختلالات ، فرسودگی آن‌ بیشتر از کامپیوتر های رومیزی است . هر ایراد و مشکل کوچک و پیش پا فتاده ای که برای لپ تاپ شما به وجود بیاید ، برای کاربر علاوه بر هزینه بر بودن تلف شده وقت هم به وجود خواهد آمد.

تعمیر لپ تاپ در محل

به هر حال مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری ، لپ تاپ ها هم گرفتار اختلال و مشکل و خرابی می‌شوند و نیاز به تعمیرات لپ تاپ در محل پیدا می‌کنند ، اما در این طور مواقع تعمیرات لپ‌تاپ را از کسی بخواهیم که واقعا مهارت و تخصص در این باره این دستگاه ها داشته باشد و به تمامی برندها و مدل های مختلفی همچون تعمیرات لپ تاپ گیمینگ ، تعمیر لپ تاپ صنعتی و.. بتواند به نحو احسنت و با دقت بالا و ظرافت تعمیر کند . آیا تعمیر لپ تاپ در محل با قیمت مناسب پیدا می‌شود؟ اگر شما هم نیز به دنبال شرکتی هستید که بتواند خدمات تعمیرات لپ تاپ را با ضمانت طلایی و قیمت منصفانه ارائه دهد ما به شما ماتریکس کامپیوتر را معرفی میکنیم . و دوست دارید به یک تعمیرکار متعهد و باتجربه دسترسی داشته باشید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین تعمیر لپ‌تاپ در محل شرق و غرب تهران و در شمال و جنوب تهران دسترسی داشته باشید.تعمیرات تخصصی لپ تاپ با گارانتی به مشتریان ماتریکس کامپیوتر تحویل داده می شود.ماتریکس کامپیوتر برای خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه با استفاده از ابزار آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا به تعمیر لب تاب با برندهای اچ پی ،ایسوس،ال جی،سونی،فوجیتسو،سامسونگ،اپلو ایسربا کارشناسان و متخصصین کار آزموده و با تجربه ماتریکس کامپیوتر به تعمیر این برندهای لپ تاپ می پردازند.گروه متخصصین سخت افزاری و نرم افزاری ماتریکس کامپیوتر برای کیفیت بهتر خدمات دوره های فوق تخصصی را در کنار مجرب ترین و برترین استادان مربیان و مهندسان تعمیرات لپ تاپ به صورت عملی آموخته اند.و برای راهنمایی به حال اقتصادی مشتریان مناسب ترین هزینه را به آنها پیشنهاد می دهیم . تعمیرات لپ تاپ در محل سخت افزار و نرم افزار توانایی در رفع سریع مشکل و ایراد در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان گرامی فراهم آورده است.

اقدامات لازم قبل از تعمیر لپ تاپ در محل

ماتریکس کامپیوتر قبل از تعمیر لپ تاپ در محل همچون پزشک با مشاوره رایگان با متخصصان حرفه ای به مشتریان تمامی ایراد و مشکلات پیش آمده برای لپ تاپ را پرس و جو که بتواند تا حدودی مشکل و ایراد یا اختلال پیش آده را سریع تر پیدا کند . ضروری ترین مرحله متخصصین و تنکسین های تعمیرات لپ تاپ مرحله ای است که با دقت بالا به عیب یابی لپ تاپ بپردازد  .که آیا قطعه مشکل دار قابل تعمیر یا تعویض است ؟ و در مرحله بعدی قطعه مربوطه را تست و بررسی و سپس قبل از تعمیر هزینه تعمیر لپ تاپ با مشتری هماهنگ می شود . در صورت تایید مشتری به تعمیرات تخصصی لپ تاپ تکنسین مجرب تعمیرات سخت افزار لپ تاپ را صحیح و سالم به مشتری تحویل می دهد.در ضمن برای حفظ اطلاعات مشتریان در صورتی که مشکل مربوط به هارد نباشد ، هارد مشتری به همراه لپ تاپ رسید و تحویل مشتری می شود. مزیت شرکت ماتریکس کامپیوتر نسبت به دیگر شرکت های تعمیر لپ تاپ در این است که عیب یابی لپ تاپ در حضور مشتری انجام میگیرد.سایت تخصصی تعمیر لپ تاپ همه مشکلات لپ تاپ را به صورت واضح و روشن به مشتری توضیح می دهد.اگر به دنبال جایی مطمعن برای تعمیر لپ تاپ خود هستید با تعمیرات لب تاپ ماتریکس کامپیوتر تماس بگیرید.

تعمیر لپ تاپ در محل

از آنجایی که عیب یابی اساسی و اصولی مهم ترین مرحله از مراحل تعمیرات لپ تاپ به شمار می آید تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ، دقت بالایی را صرف عیب یابی لپ تاپ می‌کنند؛ تا مشکل اصلی آن را پیدا کرده و تشخیص دهند که قطعه خراب شده قابل تعمیر است یا باید تعویض و جایگزین شود.

سپس براساس همین اطلاعات به دست آمده هزینه تعمیر لپ تاپ را برآورد کرده و به مشتری اطلاع می‌دهد. پس از آن اگر کاربر مایل بود ، مراحل تعمیرات تخصصی لپ تاپ را شروع می‌کنند ؛ در انتها نیز با تست و بررسی نهایی لپ تاپ ، از رفع مشکل و ایرادات آن اطمینان حاصل می‌کنند و لپ تاپ کاربر را مانند روز اول در اختیارش قرار می‌دهند. اگر شما هم با مشکلی در لپ تاپتان مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرگاه لپ تاپ هستید تا لپ تاپ شما را به صورت تخصصی تعمیر کند، می‌توانید با تعمیر لپ تاپ ماتریکس کامپیوتر تماس بگیرید.

تعمیر لپ تاپ در محل ماتریکس کامپیوتر چه مزیتی دارد ؟

امکان سفارش تعمیر لپ تاپ در محل و تعیین روز و ساعت:

برای تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ نیازی نیست که به دنبال تعمیرگاه های درون شهر باشید ، بلکه می‌توانید سفارش خود را به‌صورت تلفنی و آنلاین ثبت کنید. سپس با انتخاب روز، زمان و مکان مراجعه تکنسین ، خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لپ تاپ را در محل دریافت کنید.

به کار گیری متخصصان و تکنسین های لپ‌تاپ مورد اعتماد:

تخصص و حرفه‌ای بودن در حیطه کاری و تعهد جزء اصولی است که ماتریکس کامپیوتر برای شما در نظر گرفته است. متخصصان و تکنسین های خدمات تعمیر لپ تاپ در محل ماتریکس کامپیوتر ، طبق این دو اصل انتخاب شده و در اختیار شما قرار داده می‌شوند. پس برای حضور متخصصان تعمیرکاران تکنسین لپ تاپ فقط کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا ماتریکس کامپیوتر ، بهترین‌ تکنسین ها را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما بگذارد .

انجام متنوع خدمات تعمیرات لپ تاپ :

لپ تاپ ها به مرور زمان علایمی از فرسودگی و فرسایش را از خود بروز می‌دهند. هرکدام از این مشکلات و معضلات و خرابی ها ، می‌تواند برای شما صرف وقت و هزینه را به همراه داشته باشد. خوشبختانه ایرادات مزمن و خرابی های لپ تاپ شما می‌تواند عموما با تعمیر لپ تاپ در محل خیلی زود رفع شود . از متداول ترین مشکلات و خرابی های مرتبط به لپ تاپ تعمیر کیبور‌د لپ تاپ و تعمیر لپ تاپ آب خورده است که به دلیل این‌که احتمال ریختن آب و مایعات بسیار بالاست و همچنین تعویض و تعمیر شارژر لپ تاپ به دلیل آسیب پذیر بودن آن و تعمیر وای فای و بلوتوث لپ تاپ که در اکثر مواقع با خرابی رو‌برو است که البته ماتریکس کامپیوتر تمامی این خدمات تعمیر لپ تاپ در محل را در اختیار شما قرار میدهد .

مشاوره رایگان قبل از تعمیر لپ تاپ در محل :

برای تعمیر لپ تاپ در محل و منزل شما پیش از هر چیز مورد نیاز است که دستگاه لپ تاپ بازدید و بررسی شود ؛ اما اگر نیازمند دریافت مشاوره از تکنسیان های ماتریکس کامپیوتر داشته باشید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و شرح حال مشکل را بیان کنید و تمامی سوالات خود را بپرسید.

پشتیبانی ماتریکس کامپیوتر به چه صورت عمل میکند :

از لحظه ثبت سفارش تا لحظه اتمام کار ، تیم پشتیبانی ماتریکس کامپیوتر همراه شما خواهد بود. پشتیبانی ما نه تنها در طول انجام کار ، بلکه حتی بعد از انجام کار نیز در اختیار شماست تا در صورت بروز هرگونه سؤال و مشکل، با ما تماس بگیرید.

‌هزینه تعمیر لپ‌تاپ در محل چقدر است؟

هزینه‌ تعمیر لپ تاپ به عوامل زیادی بستگی دارد . نوع، برند، سایز و موارد دیگر روی قیمت تعمیر این دستگاه اثرگذار است. همچنین هزینه تعویض مانیتور لپ‌تاپ با هزینه تعمیر cpu و تعمیر آداپتور لپ تاپ تفاوت دارد. توجه داشته باشید که تکنسین های ماتریکس کامپیوتر پیش از انجام کار و با مشاوره و برآورد حدودی قیمت‌ها ، هزینه خدمات قابل‌ارائه را به شما اعلام می‌کنند. هزینه ها درماتریکس کامپیوتر کاملاً شفاف است و پس از رضایت شما ، مراحل اجرایی شروع می‌شود.

ماتریکس کامپیوتر چه خدماتی در زمینه تعمیرات لپ‌تاپ در محل ارائه می‌کند؟

هر وسیله‌ که برای رفاه و آسایش ما در خانه یا محل کار و جاهای دیگر استفاده می‌شود، نیاز به نگه داری و خدمات خاص خود را دارد و شامل تمامی مشکلات مربوط به تعمیرات تخصصی لپ تاپ و تعویض قطعات آن می‌شود. از لحظه خرید و راه‌اندازی لپ‌تاپ و استفاده از آن به سرویس و نگه‌داری لپ‌تاپ نیاز داریم. به‌طورکلی با توجه به عمر باطری لپ‌تاپ همچنین قدرت و برند مورداستفاده از لپ‌تاپ، انواع خدماتی که به شما ارائه می‌شوند عبارتند از:

تعمیر انواع لپ‌تاپ و نوت‌بوک در محل
تعمیر مانیتور لپ‌تاپ و یا تعویض ال‌سی‌دی، سی‌پی‌یو و همچنین تعمیر پاور جک لپ‌تاپ
ارتقا لپ تاپ و تعویض هارد لپ‌تاپ، تعویض رم لپ‌تاپ، تعویض CPU لپ‌تاپ، تعویض گرافیک لپ‌تاپ و…
تعمیر مادربرد لپ‌تاپ و خدمات کامپیوتر در محل
تعمیر یا تعویض فن لپ‌تاپ
تعمیر لپ‌تاپ سوخته، آب خورده و بازیابی هارد لپ تاپ
تعمیرات انواع لپ‌تاپ ایسوس، لپ‌تاپ دل، لپ‌تاپ لنوو، اچ پی، سونی وایو، اپل، ایسر، توشیبا و تمامی برندهای موجود در بازار
تعمیر و تعویض صفحه نمایش و مانیتور لپ‌تاپ
البته خدماتی که در زمینه تعمیر حضوری لپ‌تاپ در اختیار شما قرار می‌دهد بسیار گسترده‌تر هستند و متخصصان مجرب ما به تمامی این خدمات اشراف کامل دارند

تعمیر به موقع لپ تاپ باعث جلوگیری از هزینه های اضافی قطعه و خرید لپ تاپ می شود.در زندگی روزمره امروز لپ تاپ و کامپیوتر نقش بسزایی را فراهم ساختن.پس با ما همراه باشید تا راه کارهایی برای نگهداری بهتر لپ تاپ یاد بگیرید.

تعمیر لپ تاپ در محل

چه مواردی باعث تعمیرات لپ تاپ می شود؟

نوسان برق
سرعت پایین لپ تاپ
اصطحکاک قطعه
نحوه کار،کاربر با لپ تاپ(حمل و نقل)
نگهداری و سرویس نشدن به موقع لپ تاپ
قراردادن طولانی مدت لپ تاپ در جلوی نور مستقیم خورشید
قرار ندادن لپ تاپ در سطح صاف و برقرار نشدن جریان هوا که باعث گرم شدن لپ تاپ می شود.
ماتریکس کامپیوتر و مرکز تعمیرات لپ تاپ تمامی شماتیک و قطعات و تمامی برندها را ، به همراه مدل ها را کارکرده با تجربه بالای تکنسین های تعمیر لپ تاپ در محل ، بهتر به ما اعتماد کنید. و کار را بدید به کاردان

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ شامل چه موادی است ؟

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ
تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ
بخش تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ماتریکس کامپیوتر مجهز به دستگاه های پیشرفته برای تعویض cpu و خازن ها و غیره می باشند. علاوه بر ان دارای متخصصین با تجربه برای تعمیرات سخت افزار بوده که مشکل لپ تاپ را حضوری برای مشتری شرح می دهند .تکنسین ها در درجه اول در جهت تعمیر ان قطعه در صورت تعمیر نشدن و مقرون به صرفه نبودن برای مشتری در درجه دوم به تعویض قطعه و قطعه اورجینال می پردازند.بیشتر تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ :
تعمیر مادربرد
تعمیر سوکت ها
تعویض رم
تعمیر یا تعویض هارد
تعمیر یا تعویض ال سی دی و ال لی دی
و غیره
تیم تعمیرات لپ تاپ ماتریکس کامپیوتر قادر به تعمیر انواع بردهای با برندهای مختلف،صفحه نمایش LED,LCD و لولاها و تعویض و یا جوش دادن قاب های لپ تاپ می باشند.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ

با تشخیص درست تکنسین های تعمیر لپ تاپ فقط با آپدیت درایورهای نرم افزاری لپ تاپ باعث رفع مشکل شده و دیگر نیاز به هزینه و زمان زیادی برای تعمیرات لپ تاپ نیست . تیم متخصص لپ تاپ در ابتدا با نرم افزارهای مختلف تمامی بخش های سیستم شما را بررسی و فقط به تعمیر آن بخش از نرم افزار می پردازند.بیشترین مشکلات متداول نرم افزاری برای مشتریان شامل :
ویروسی شدن لپ تاپ و نمایش صفحه آبی ویندوز یا صفحه مرگ
آپدیت شدن ناگهانی ویندوز لپ تاپ
غیر فعال شدن صدا لپ تاپ
غیر فعال شدن درایورهای لپ تاپ
کند شدن لپ تاپ و هنگ کردن کامپیوتر
شناخته نشدن وسایل جانبی لپ تاپ
نصب ویندوز در محل

چه مواقعی به تعمیرکار لپ‌تاپ در محل نیازمندیم؟

حتماً برای شما هم‌ اتفاق افتاده که هنگام کار با لپ‌تاپ مشکلی برای آن پیش آمده باشد و دیگر روشن نشود و شما به تعمیرکار لپ تاپ در منزل یا محل کار نیاز داشته باشید. در این‌ صورت به دنبال افرادی متخصص و با تجربه می‌گردید که این کار را برایتان انجام دهند. به‌طورکلی موقعیت‌هایی که در زیر بیان می‌شوند، به خدمات تعمیر لپ تاپ در محل نیازمند و همچنان میتوانید از تعمیرات کامپیوتر در محل هم نیز استفاده کنید هستند:

زمانی‌که برای عیب‌یابی و تعمیر لپ‌تاپ عجله داشته باشیم و بخواهیم به‌سرعت، کار خود را انجام دهیم.
هنگامی‌که باطری خراب شده باشد و یا نیاز به تعمیر آداپتور و شارژر لپ‌تاپ باشد.
وقتی‌که بخواهیم از بهترین متخصص و یا تعمیرکار ماهر استفاده کنیم تا از خدماتی که برای ما انجام می‌دهند، اطمینان خاطر داشته باشیم.
زمانی که دستگاه لپ تاپ ناگهان خاموش شود و دیگر روشن نشود.
زمانی که لپ‌تاپ بیش‌ازحد داغ شود و یا سروصدای زیاد تولید کند.
هنگامی‌که نمایندگی تعمیرات لپ‌تاپ و یا تعویض قطعات لپ‌تاپ، در نزدیکی ما وجود نداشته باشد.

تعمیر لپ تاپ در محل

تاریخچه ظهور لپ تاپ ها و نوت بوک ها

هنگامی که لپ تاپ اختراع شد، در ابتدا همه آن را یک دستگاه عجیب می‌پنداشتند و قیمت هر دستگاه آن معادل یک اتومبیل گران قیمت بود. همچنین هر فردی که از لپ تاپ بهره می‌برد، فردی ثروتمند محسوب میشد. زیرا لپ تاپ در ابتدا یک دستگاه آینده نگرانه ای به حساب می‌آمد و هر فردی توانایی خرید آن را داشت. اما گذر زمان و رایج شدن زمینه تولید آن توسط شرکت های مطرح فناوری، شرایط برای عرضه لپ تاپ های خوش قیمت نیز فراهم شد.

البته با گذر زمان لپ تاپ ها قیمت متفاوت و ساختار متحول شده ای پیدا کردند. به شکلی که نسل جدید لپ تاپ با نمونه اولیه آن چندان طراحی مشابه ای ندارد تا به قیاس پرداخت. در این مطلب تصمیم گرفتیم به تاریخچه لپ تاپ بپردازیم و آشنایی بیشتری با این گجت منحصربفرد ساخته بشر پیدا کنیم.بدون شک اگر بخواهیم به اولین کسی که کامپیوتر قابل حمل دستی را اختراع کرد اشاره کنیم، کسی نیست جز آلن کای از شرکت زیراکس که در دهه 1970 به طرح ریزی چنین محصولی پرداخت. او در این طرح تصمیم گرفت کامپیوترهای کوچک که اندازه آنها در سطح یک دفترچه یادداشت بود، اختراع کند که داینابوک نام می‌گرفتند. این نوع دستگاه ها به سادگی قابلیت حمل داشتند و می‌توانند اطلاعات را ذخیره سازند.

کای اعتقاد داشت که این نوع دستگاه ها تجربه کاربری خوبی رقم زده و هر فردی می‌تواند از آن بهره گیرد. شاید در تاریخ آلن را اولین شخص می‌دانند اما در واقع باید بیان داشت که ویلیام مگریج انگلیسی اولین شخص بود. در سال 1979 این کامپیوتر با 340 کیلوبایت حافظه و نمایشگر اکترولومینسنت راهی بازار شد.

با اختراع گرید ناسا توانست این کامپیوتر سبک وزن قابل حمل را برای برنامه شاتل فضایی اوایل دهه 1980 خود به کار گیرد. متاسفانه مدت ها لپ تاپ ها دستگاه مصرفی نبودند و بیشتر جنبه تجاری داشتند. سپس شرکت اپل دستگاه IIc را به بازار ارائه کرد که اگرچه لپ تاپ بود اما چندان شباهتی به نوت بوک نداشت. با وزن بالا 5 کیلوگرمی و نمایشگر مونوکرومی 9 اینچی، سنگین بود و تجربه کاربری خاصی ارائه نمی داد. محصول اپل تا 5 سال در اوج باقی ماند و نتوانست به موفقیتی دست یابد.

سپس سال 1986 شرکت IBM که در آن زمان برند بزرگی در صنعت فناوری بود، کامپیوتر چندکاربره ای راهی بازار کرد که در مقایسه با لپ تاپ اپل برتری هایی داشت. این دستگاه به ریزپردازنده 8088 ،256 کیلوبایت حافظه داخلی و فلاپی درایو 5.3 اینچی در کنار صفحه نمایش LCD و برخی دیگر مجهز شد تا بتواند عملکرد معقولی داشته باشد. با وزن 4.5 کیلویی و مشخصات نه چندان چشمگیر بیش از 3500 دلار قیمت داشت.

این لپ تاپ به سطحی از موفقیت دست یافت که انقلابی به وجود آورد. این موفقیت به شکلی بود که شرکت های دیگری با الهام از همین مدل تصمیم گرفتند محصولی در این زمینه راهی بازار کنند. از آن زمان تاکنون شاهد وارد شدن برندهای جدیدی به عرصه بودیم و هر یک توانستند به موفقیتی دست یابند. در حال حاضرشاهد لپ تاپ هایی هستیم که سبک، زیبا، پیچیده و باکیفیت هستند.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Buttonتماس با کارشناسان