گارانتی خدمات و تعمیرات

ضمانت طلایی ماتریکس کامپیوتر

 تعمیر کامپیوتر قدیمی | 100 % ضمانت طلایی تعمیر کامپیوتر قدیمی | ماتریکس کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر قدیمی | 100 % ضمانت طلایی تعمیر کامپیوتر قدیمی | ماتریکس کامپیوتر

ماتریکس کامپیوتر برای راحتی مشتریان خود تکنسین های آموزش دیده ای فراهم کرده که میتوانند تعمیر کامپیوتر قدیمی را در محل انجام دهند.

 

آیا پس از تعمیر کامپیوتر قدیمی خدمات نصب ویندوز هم توسط متخصص انجام میشود ؟

بله. متخصصین ماتریکس کامپیوتر علاوه بر داشتن دانش تعمیر کامپیوتر قدیمی پس از رفع عیب میتوانند خدمات نرم افزاری مورد نیاز سیسم شما را انجام دهند.

با این کار در زمان شما صرفه جویی شده و توسط یک فرد هم تمام سرویس های مورد نیاز انجام شده و نیاز های شما را برطرف میسازند.

تعمیر کامپیوتر قدیمی

ماتریکس کامپیوتر تنها مرکزی است که میتواند آخرین نسخه ویندوز شرکت مایکروسافت که ویندوز 11 میباشد را به صورت کامل و اورجینال بر روی سیستم های قدیمی نصب کند.

حتی سیستم هایی با CPU CELERON و رم یک گیگ و کارت گرافیک آنبرد

ماتریکس کامپیوتر هیچ محدودیتی ندارد !!!

آیا بعد از تعمیر کامپیوتر قدیمی نیاز به خدمات نرم افزاری ضروری میباشد؟

بیشتر اوغات سیستم هایی که به مشکل سخت افزاری بر میخورند و نیاز به تعمیر کامپیوتر قدیمی اساسی پیدا میکنند نرم افزار ها و نیز ویندوز هم دچار خطاها و اشکالات بسیار و متعددی میشود.

آیا تعمیر کامپیوتر قدیمی نیز در محل امکان پذیر میباشد؟

 

بله ما در تعمیر و خدمات کامپیوتر برای پاسخ گویی سریع تر به این موضوع پیشنهاد میکنیم با تماس تلفنی با کارشناسان و مخصصان ما و ارسال تصویر کامپیوتر خود در واتساپ از قابلیت تعمیر پذیری و ارتقا کامپیوتر خود اطلاع پیدا کنید.

تعمیر کامپیوتر قدیمی شامل چه تعمیراتی میشود؟

شامل مواردی مانند موارد زیر که :

سرویس کامل کامپیوتر قدیمی

سرویس مادربرد و تعویض خمیر سیلیکون

نصب ویندوز در محل

رفع مشکل وای فای و اینترنت

تعمیرات هارد HDD و SSD

نصب نرم افزار های تخصصی

تعمیر کامپیوتر قدیمی حضوری

نصب نرم افزار های عمومی

تعمیرات رایانه های شخصی

تمام خدمات نیز در حضور مشتری و در زمان کوتاهی انجام میپذیرد.

در ماتریکس کامپیوتر کوشش شده است که تعمیر کامپیوتر قدیمی برای مشتری و کاربر آسان تر شده و باعث صرفه جویی در هزینه و زمان او شود.

و همچنین تمام متخصصان و تکنسین های ماتریکس کامپیوتر توسط آزمون های عملی و تئوری مخصوص در این حرفه ارزیابی شده اند و از نظر اخلاقی بررسی و سوابق آنها نیز بررسی شده است تا از حسن نیت آنها اطمینان حاصل فرماییم.

و ناگفته نماند که سرویس های ثبت شده توسط شما کاربران گرامی و عزیز در سامانه و دیتابیس عظیم ماتریکس کامپیوتر میباشد تا برای پشتیبانی هر چه بهتر نیز خدمات به خوبی ارائه شود.

هزینه تعمیر کامپیوتر قدیمی به چه مواردی بستگی دارد؟

خدمات تعمیرات انواع کامپیوترهای خانگی ، رومیزی و اداری توسط متخصصین و تکنسین های حرفه ای ماتریکس کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر قدیمی در محل

تعمیر کامپیوتر قدیمی در محل به جای جابجایی کامپیوترها!!
یکی از بهترین خدمات در راستای تعمیر کامپیوتر ، ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در محل و در منزل است. برای تعمیر کیس کامپیوتر ، ریسک‌ تعمیر رایانه در تعمیرگاه کامپیوتر غیر مجاز مانند بروز ایرادات فیزیکی و خرابی کامپیوتر کاهش پیدا می کند. خدمات عیب یابی و تعمیر رایانه در محل موجب صرفه جویی در زمان شما می شود. استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر قدیمی سیار از لحاظ امنیتی نیز مورد توجه قرار گرفته است. در واقع دیگر نگران حفظ اطلاعات شخصی خود نیستید. زیرا کامپیوتر کیس خود را به تعمیرگاه دیگری انتقال نمی دهید و تمام مراحل تعمیرات کیس کامپیوتر قدیمی تحت نظارت خودتان انجام می شود.

این روزها دیگر استفاده از خدمات سیار و درب منزل، در بین افراد بسیار رایج شده است. مهم‌ترین دلیل آن هم این است که با استفاده از خدمات تعمیر کامپیوتر قدیمی آنلاین دیگر نیازی به مراجعه به مراکز و نمایندگی تعمیر کامپیوتر قدیمی نیست. تنها با یک تماس با کارشناسان ماتریکس کامپیوتر ، کار تعمیرات کامپیوتر قدیمی در منزل و یا محیط کارتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می شود.

خدمات تعمیرات رایانه (نرم افزاری و سخت افزاری)

اگر مشکل یا خرابی از بخش سخت افزاری کامپیوتر باشد ، تعمیرات سیستم کامپیوتر قدیمی می تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعات کیس باشد. تعدادی از قطعات کامپیوتر مانند کارت گرافیک و مادر برد در یک سری موارد قابل تعمیر هستند. بعضی از قطعات مانند هارد اگر دچار ایراد شوند و بسوزند قابل تعمیر نیستند و باید کلا تعویض شوند.

خوشبختانه در بسیاری از موارد ایرادات و مشکلاتی که بر روی سیستم شما نمایش داده می شود به علت ایرادات در قسمت نرم افزاری سیستم است. که در این مواقع تعمیرات کامپیوتر قدیمی در محل بهترین و سریع ترین راه کار است. همچنین سرویس کامپیوتر قدیمی در محل از جمله اقداماتی هستند که موجب کمتر شدن امکان ایجاد خرابی در سیستم ها می شود.

مزایا تعمیر کامپیوتر قدیمی آنلاین چیست؟

زمان بروز مشکلات و ایراد در سیستم خود می توانید از موسسات تعمیر کامپیوتر خانگی فعال در زمینه عیب یابی و تعمیر کامپیوتر قدیمی آنلاین را بخواهید. پروسه تعمیرات آنلاین در محل به این صورت است که در ابتدا افراد متخصص در زمینه عیب یابی سعی می کنند با توضیحات شما عیب یابی اولیه را انجام دهد. سپس کارشناسان ما به صورت حضوری به محل مراجعه می کنند. تمام جوانب سیستم یا لپ تاپ شما را از جهات سخت افزاری و نرم افزاری مورد بررسی قرار می دهند. پس از ریشه یابی و پیدا کردن دلیل اصلی ایراد اعلام می کنند که سیستم شما قابلیت تعمیرات در محل را دارا می باشند یا خیر.

برخی از عیب ها و ایرادات ایجاد شده می تواند تنها ناشی از مشکلات نرم افزاری باشد. تنها با تعویض ویندوز یا نصب نرم افزار های خاص دوباره بر روی سیستم مشکل کامل رفع خواهد شد.

تعمیر کامپیوتر قدیمی

سرویس و تعمیر کامپیوتر قدیمی شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر کامپیوتر قدیمی در منزل تنها با کمک یک تعمیرکار و متخصص حرفه ای در این زمینه امکان پذیر است. در این شلوغی و ترافیک جابجایی کامپیوتر و انتقال آن به تعمیرگاه دردسرهای خودش را دارد. که تمام این مسائل با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل رفع می شود.

بسیاری از مشکلات کامپیوتر مانند تعمیر کامپیوتر قدیمی ، داغ شدن سیستم، پریدن تصویر، هنگ کردن کامپیوتر و غیره باید به سرعت توسط تعمیرکار کامپیوتر بررسی و رفع شود. کمک از ماتریکس کامپیوتر و تعمیر رایانه در منزل راه حل بسیار مناسبی در این مواقع می باشد.

تعمیر کامپیوتر قدیمی یکی از خدمات پر درخواست ماتریکس کامپیوتر است. بسیاری از کاربران برای تعمیرات کیس کامپیوتر خود به دنبال تعیرگاه سریع و فوری هستند . کل اینترنت را برای پیدا کردن سایت تعمیرات کامپیوتر خوب زیر و رو می‌کنند. تعدادی دیگر از افراد نیز به دنبال آموزش رایگان تعمیرات کامپیوتر قدیمی هستند. اما آموزش تعمیرات کامپیوتر در خیلی از موارد در صورتی که سررشته خوبی در این زمینه نداشته باشید، کار راه انداز نخواهد بود. تعمیر کامپیوتر قدیمی یکی از چالش‌ های امروزی است. خدمات تعمیر کامپیوتر قدیمی در منزل و محل کار به دو دسته تعمیرات نرم افزار و تعمیرات سخت افزار کامپیوتر دسته بندی می شوند.

خدمات نرم افزاری تعمیر کامپیوتر قدیمی

این خدمات و سرویس شامل نصب نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین ارتقا نرم افزارهای قبلی است. نصب نرم افزارهای کاربردی و تخصصی برای بهینه سازی ویندوز الزامی است ولی حتما هر سیستمی نیاز به یک آنتی ویروس قوی دارد. استفاده از نسخه های کرک شده نرم افزارها احتمال آلوده شدن سیستم را افزایش می دهد. برای تعمیرات نرم افزاری نیز تعمیر کامپیوتر تلفنی و تعمیر، تعمیر کامپیوتر قدیمی ، تعمیر کامپیوتر از راه دور یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیرات درب منزل ماتریکس کامپیوتر است.

خدمات سخت افزاری تعمیر کامپیوتر قدیمی

ارتقا سیستم های قدیمی با قطعات به روزتر می تواند در کارایی و بهبود عملکرد کامپیوتر موثر باشد. تعمیرات سخت افزاری شامل تعویض قطعات و جایگزینی قطعات با کیفیت است. استفاده از قطعات اصلی و دارای گارانتی برای تعمیرات کامیپوتر قدیمی موجب بازدهی بهتر سیستم می شود. برای تعمیرات سخت افزار، متخصص مربوطه اقدام به تعمیر کیس کامپیوتر می کند و قطعات مختلف در کیس را بررسی و تست می کند.

تعمیر قطعات کامپیوتر

پس از عیب یابی سیستم کامپیوتر قدیمی توسط کارشناس باید اقدامات لازم درزمینه تعمیر کامپیوتر قدیمی یا تعویض قطعه مورد نظر انجام شود. اگر سیستم عامل کاملا سالم باشد و برنامه ها و درایورها به درستی نصب و راه اندازی شده باشند. در مواردی می توان اقدام به تعمیر پاور کامپیوتر، تعمیر مادر برد کامپیوتر، تعمیر cpu، تعمیر هارد کامپیوتر و پورت ها و اتصالات لازم نمود. البته مواردی مانند تعمیر کیبورد و اسپیکر نیز انجام می شود. مهم ترین قطعاتی که در سیستم کامپیوتر نیاز به سرویس و تعمیرات دارند عبارت اند از:

تعمیر برد پاور کامپیوتر قدیمی
تعمیر CPU کامپیوتر قدیمی
تعمیر مادربرد کامپیوتر قدیمی
تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر قدیمی
تعمیر رم کامپیوتر قدیمی
تعمیر هارد کامپیوتر قدیمی
تعمیرات کیبورد، اسپیکر و …
سرویس کامپیوتر قدیمی
سرویس کامپیوتر از بروز ایرادات وسیع تر جلوگیری می کند و از خراب شدن قطعات اساسی جلوگیری می کند. با سرویس کامپیوتر اختلالات شناسایی می شوند. در خدمات سرویس کامپیوتر موارد زیر بررسی می شوند.

بادگیری و گردگیری قطعات داخل کامپیوتر قدیمی
دسته‌بندی و نظم بخشیدن به کابل‌های داخل کامپیوتر قدیمی
بررسی اتصالات داخلی کیس کامپیوتر قدیمی
بررسی مادربرد کیس قدیمی
بررسی فن کامپیوتر قدیمی
تعمیرات کیس کامپیوتر قدیمی
حمل و نقل رایانه های رومیزی به دلیل حجم بزرگ و سنگینی کیس و تعدد تجهیزات رایانه های خانگی، در صورت بروز اختلال، تعمیر کامپیوتر قدیمی همواره دردسر ساز بوده است. لذا یافتن راهی برای تعمیر رایانه خانگی و تعمیر کامپیوتر قدیمی بدون نیاز به رفتن تعمیرگاه یکی از درخواست های افراد است.

تعمیرات کامپیوتر قدیمی آنلاین پشتیبانی خدمات کامپیوتری به صورت مجازی و از طریق اینترنت انجام می شود. در تعمیرات کامپیوتر آنلاین محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد. کاربران در هر ساعت از شبانه روز قادر به ارتباط با کارشناسان و متخصصان ماتریکس کامپیوتر سخت افزار خواهند بود.

تعمیرات تخصصی کامپیوتر قدیمی

هزینه تعمیر کامپیوتر قدیمی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرات کامپیوتر قدیمی بر اساس نوع خرابی و نوع سیستم متفاوت می باشد. تعمیرات کامپیوتر قدیمی شامل موارد متعددی است. از ایرادات ساده نرم افزاری تا موارد بسیار حاد مانند سوختن هارد و مادربرد و کارت گرافیک و قطعات اساسی دیگر. به این ترتیب نرخ خدمات کامپیوتری مبلغ ثابتی نیست. قیمت تعمیرات کامپیوتر قدیمی بر اساس نوع ایراد که سخت افزاری یا نرم افزاری است باید بررسی شود. معمولا بیشترین قیمت تعمیر کامپیوتر و تعمیر کیس کامپیوتر مربوط به تعویض قطعات می باشد. هزینه خدمات نرم افزاری به صورت ثابت است و شامل قیمت تعویض ویندوز و درایورها می شود. خدمات نرم‌افزاری (نصب ویندوز، برنامه‌های کاربردی و …) مبلغ ثابتی هستند. اما در صورت نیاز به تعمیرات سخت‌افزار کامپیوتر، هزینه تعمیر کیس کامپیوتر و تعویض قطعات به قیمت روز قطعات مورد نظر در بازار وابسته است. در کنار قیمت قطعه، اجرت تعویض قطعات نیز به فاکتور نهایی اضافه می شود.

خدمات تعمیرات انواع کامپیوترهای خانگی، رومیزی و اداری توسط متخصصین ماتریکس کامپیوتر
تعمیر انواع کامپیوتر های خانگی، حرفه ای، گیمینگ و غیره توسط متخصصین ما انجام می شود. فقط کافیست به صورت رایگان با متخصصان ماتریکس کامپیوتر تماس گرفته تا با راهنمایی دقیق هزینه و مدت زمان تعمیر کامپیوتر قدیمی را به شما بگویند.

اولین کامپیوتر جهان

اولین کامپیوتر را نخستین ماشین حسابی می دانند که توانایی انجام ضرب و تقسیم و جذر گرفتن را نیز داشت. همان طور که گفته شد ماشین حساب قبلی که ساخته شده بود به صورت مکانیکی کار می کرد و تنها می توانست اعمال جمع و تفریق را انجام بدهد

مخترع کامپیوتر کیست؟

در سال ۱۸۹۰ توسط ریاضی دانی انگلیسی به اسم چارلز بابیج اختراع شد. به همین علت، مخترع کامپیوتر را چارلز بابیج می دانند.

ماشینی که توسط چارلز بابیج ساخته شده بود دارای یک قطعه حافظه بود ( که خود چارلز بابیج نام Store را روی آن گذاشته بود ) و قطعه ای نیز مشابه با CPU در آن قرار داشت که در زمان خود یکی از پیشرفته ترین ماشین ها محسوب می شد.

همه چیز درباره اختراع رایانه

همان طور که گفته شد، اولین کامپیوتر ها همان ماشین حساب ها بودند و کم کم تحول و تکامل ماشین حساب ها باعث شد که کامپیوتر های امروزی به وجود بیایند. در واقع هدف از اختراع کامپیوتر ساخت ماشینی بود که بتواند محاسبات را ساده تر کند.

در ادامه با نسل های مختلف کامپیوتر ها و تاریخچه تکامل کامپیوتر ها بیش تر آشنا خواهید شد.

نسل اول

در پاسخ به این سوال که اولین کامپیوتر نسل اول چه نام دارد باید بگوییم که به این کامپیوتر، کامپیوتر ایکن گفته می شود. این نام گذاری به افتخار پرفسور ایکن است که اولین کامپیوتری که . در سال ۱۹۳۷ با لامپ های خلاء موفق به ساخت اولین کامپیوتر شد. لامپ های دیودی دارای خاصیت یک سو کنندگی جریان برق هستند و این موضوع سبب می شود که بتوان حافظه ایجاد کرد و به آن دسترسی داشت.

همان طور که احتمالا می دانید، وزن اولین کامپیوتر جهان یعنی کامپیوتر ایکن بسیار زیاد بود و علت آن نیز همین استفاده از لامپ های دیودی بود.

این موضوع سبب می شد که کامپیوتر ها به سختی قابل جابه جایی باشند و فضای بسیار زیادی را نیز اشغال کنند.

در طرحی که پروفسور ایکن ارائه داده بود از مبنای ده استفاده می شد. در این طرح برای هر کارکتر ده دیود وجود داشت که یکی از آن ها روشن می ماند و بقیه خاموش می شدند. بعد ها این مبنا به مبنای دو تغییر یافت که خود باعث شد وزن و حجم کامپیوتر تا حد خوبی کاهش یابد.

نسل دوم

همان طور که گفته شد، لامپ های دیودی حافظه کم و حجمی بسیار زیاد به کامپیوتر ها می دادند و این موضوع باعث شد که در سال ۱۹۴۸ ترانزیستور ها جایگزین شوند. ترانزیستور ها علاوه بر حجم کم تر، انرژی کم تری نیز نیاز دارند و حرارت کم تری نیز تولید می کننده و به جز این، قیمت کم تری نیز دارند و از هر لحاظ به صرفه تر می باشند.

ترانزیستور ها تا ده سال پس از اختراع در کامپیوتر ها به کار برده نشدند اما پس از گذشت ده سال نسل دوم کامپیوتر ها روی کار آمدند.

این کامپیوتر ها حافظه بیش تری داشتند، جای کم تری اشغال می کردند، سریع تر بودند و قیمت آن ها نیز کم تر بود. به علاوه زبان برنامه نویسی که در کامپیوتر های نسل دوم مورد استفاده قرار می گرفت نیازی به داشتن اطلاعات مربوط به ماشین ها نداشت.

در نسل اول کامپیوتر ها شما برای برنامه نویسی نیاز به داشتن دانش ماشینی داشتید ولی در نسل دوم، کد های برنامه نویسی برای کامپیوتر ها قابل فهم بودند. این موضوع باعث شد که کامپیوتر ها راحت تر به کار گرفته شوند و استفاده از آن به شکلی گسترده تر رواج پیدا کند.

نسل سوم

با وجود این که ترانزیستور ها کارایی بهتری نسبت به لامپ ها و ترانزیستور ها داشتند اما خاصیت اهن ربایی حله ها و میله ها از سال ۱۹۶۴ به جای آن ها به کار گرفته شدند. به جای این که سمت عبور جریان برق را ترانزیستور و لامپ های خلاء تعیین کنند این کار را قطب های آهن ربا انجام می دادند. جنس حلقه و آلیاژی که برای این که مورد استفاده قرار می گرفت دارای اهمیت بسیار زیادی بود.

نسل چهارم

این کامپیوتر ها چندان با کامپیوتر های نسل سوم متفاوت نبودند اما توانایی هایی بیش تر با عمر بالا تری دارند. همچنین در این نسل از کامپیوتر ها از ریز پردازنده ها استفاده شده است.

نسل پنجم

قیمت سخت افزار های نسل پنجم کامپیوتر ها به شدت کاهش یافت و خرید کامیپوتر برای افراد راحت تر شد. بنابراین برنامه نویسی پیشرفت کرد و بیش تر بین افراد رواج یافت. در نسل پنجم کامپیوتر ها می شد با کمک کامپیوتر ها ارتباط صوتی و تصویری برقرار کرد.

در نسل پنجم کامپیوتر ها از حافظه های نوری کم حجم و با گجایش زیاد استفاده می شود. از دیگر ویژگی های نسل پنجم کامپیوتر ها می توان به استفاده کردن از هوش مصنوعی و استنتاج کامپیوتری اشاره کرد.

نسل ششم

کامپیوتر های نوع پنتیوم نسل ششم کامپیوتر ها هستند. این کامپیوتر ها از سیستم های چند رسانه ای استفاده می کنند و دارای امکانات بسیار زیادی هستند.

اولین کامپیوتر شخصی

کامپیوتر هایی که مورد استفاده قرار می گرفتند همه کاربرد های صنعتی و اداری داشتند. در واقع فروش اولین کامپیوتر شخصی نیز مربوط به یک ماشین حساب بود که در مجله ساینس و توسط شرکت هولت پکارد اتفاق افتاد.

پس از آن Altair 800 وارد بازار شد که اولین کامپیوتری بود که نرم افزار مایکروسافت Altair BASIC روی آن نصب می شد.

اولین کامپیوتر های اپل در جولای ۱۹۷۶ به فروش رسیدند. استیو ووزنیاک کامپیوتر Apple 1 را طراحی کرد و ۲۰۰ دستگاه از این کامپیوتر تولید شد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Buttonتماس با کارشناسان