گارانتی خدمات و تعمیرات

ضمانت طلایی ماتریکس کامپیوتر

 حل مشکل تاچ‌پد

حل مشکل تاچ‌پد

داشتن یک لپ تاپ دارای تاچ‌پد نیز برای ارتقاء تجربه کاربری ویندوز 10 مناسب است، اما برخی کاربران گزارش کرده اند که با آپدیت از ویندوز 7 (و گاهی اوقات ویندوز 8) به ویندوز 10، تاچ‌پد لپ‌تاپ آن‌ها از کار افتاده است.

برای نصب ویندوز در محل با ما تماس بگیرید

یکی از اولین گام‌هایی که برای حل این مشکل باید بردارید این است که ابتدا بررسی کنید که آیا صفحه کلید شما دارای کلیدی برای خاموش کردن تاچ‌پد می باشد یا نه. اگر چنین کلیدی وجود ندارد یا در صورت وجود بر روی حالت روشن است، در این صورت ابتدا باید به تنظیمات و سپس Devices مراجعه کنید. در این بخش وارد Mouse & Touchpad شده و سپس بر روی Additional mouse options کلیک کنید.

یک پنجره جدید ظاهر خواهد شد. در این پنجره به تبی با نام Device Settings رفته و سپس بر روی Devices کلیک کنید. حال مطمئن شوید که در پنجره ظاهر شده، Touchpad در حالت فعال قرار دارد.

اگر هیچکدام از روش‌های فوق جواب نداد، کلیدهای ویندوز + X را فشار دهید تا پنجره Device Manager بار شود. سپس بر روی گزینه‌ای تحت عنوان Mice and other pointing devices کلیک کرده و از زیرشاخه‌های آن بر روی گزینه مربوط به Touchpad راست کلیک کنید. حال با انتخاب …Update Driver Software سعی کنید تا درایور آن را به‌‎روز کنید. با به‌روز کردن درایور باید مشکل حل شود.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Buttonتماس با کارشناسان