Warning: Use of undefined constant ‘ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS’ - assumed '‘ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mrmata/domains/matrixcomputer.ir/public_html/wp-config.php on line 158
خدمات کامپیوتر | سرویس رایگان | خدمات کامپیوتر در محل | ماتریکس کامپیوتر

گارانتی خدمات و تعمیرات

ضمانت طلایی ماتریکس کامپیوتر

 خدمات کامپیوتر | سرویس رایگان | خدمات کامپیوتر در محل | ماتریکس کامپیوتر

خدمات کامپیوتر | سرویس رایگان | خدمات کامپیوتر در محل | ماتریکس کامپیوتر

خدمات کامپیوتر در محل یکی از نیازهای اساسی جامعه ی امروز است و با پیشرفته‌تر شدن تکنولوژی اهمیت ویژه ایی پیدا کرده و به این دلیل امروزه اکثر امور اداره ها ، شرکت ها ، موسسات و غیره به کمک سیستم های کامپیوتری انجام می‌شود که در صورت نقص فنی (مشکلات سخت افزار و نرم افزار) عملاً انجام این امور تشکیلاتی امکان پذیر نمی باشد. متخصصین ما برای رفع تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند .

همین حالا تماس بگیرید!!!

برای رفع هر مشکل کامپیوتری و مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است خدمات کامپیوتر ماتریکس کامپیوتر هیچ گونه هزینه ی تلفنی برای مشاوره از مشتریان گرامی دریافت نمی کند.

فکر کنید با مجموع مشغله‌های روزمره، کامپیوتر یا این که لپ‌تاپ شما خراب خواهد شد و نیاز به تعمیر داشته باشد؛ به عنوان مثال بخواهید نرم‌افزاری نصب نمائید و سیستم ارور دهد؛ یا این که به ایراد کانال بربخورید؛ یا این که هزاران خلل دیگر که تنها ارائه‌دهندگان خدمات کامپیوتر بتوانند حلش نمایند و شما ناچار باشید در ترافیک و آلودگی هوا دنبال یک خدمات کامپیوتر یا تعمیرگاه کامپیوتر عالی بگردید و کامپیوترتان را با هزار استرس و گرفتاری به وی بسپارید و درانتظار باشید تا به شما خبر دهد تا مجددا به آنجا رجوع‌کنید. در تک تک این بازه زمانی کل شغل های شما روی هم تلنبار می گردند و شما دایم نگران پوشه‌ها و داده ها فردی خویش خواهید بود و از خویش می پرسید چطور اعتماد کردید و کامپیوترتان که مملو از پوشه‌های فردی میباشد را به آن‌ها سپردید؟! با استفاده از خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر دیگر اینگونه مشکلاتی نخواهید داشت.

خدمات کامپیوتر در محل

خدمات کامپیوتر در محل

معایب به کار گیری از خدمات تعمیر کامپیوتر نامطمئن و بدور از دسترس

با استفاده از خدمات کامپیوتر در منزل خیالتان راحت خواهد بود زیرا هم خدمات کامپیوتر در منزلتان و در حضور شما ایفا می‌گردد و هم مجموع تایم کارشناس در دست شما میباشد و اجرا کار شما در حق تقدم میباشد. در شرایطی‌که کامپیوترتان مشکلی دارااست و نیاز به خدمات کامپیوتر در محل دارید، ماتریکس کامپیوتر با سرویس های عظیم تعمیر رایانه در خانه و دفتر کار می تواند به شما یاری دهد. ما در شکل قابلیت از داده‌های گرانبها شما بک آپ یا این که حامی تهیه و تنظیم می کنیم تا بعداز تعمیر و رفع نقص لپ تاپتان مشکلی بابت از دست رفتن دیتا نداشته باشید. موردها ذیل صرفا گوشه‌ای از معایب سپردن خدمات کامپیوتر به مرکزهای فاقد اعتبار میباشد:

احتمال تکرار نقص‌ و یا این که بروز نقص‌ تازه پس از تحویل سیستم
احتمال بالا رفتن هزینه به‌استدلال دست‌کاری اشخاص غیرمتخصص
احتمال سرقت داده ها محرمانه
احتمال بروز نادرست به جهت اجرا یک سری مشکل به طور به طور همزمان
دوران فرصت اجرا شغل وقتگیر
تحمل ترافیک برای رفت و آمد
اتلاف وقت و انرژی زیاد
به کار گیری از قطعات غیر اورجینال

خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر بر چه مواردی میباشد؟

کارشناسی که برای بر طرف کردن اختلال PC یا این که Laptop به شما معرفی می گردد کارشناس در موضوع حل نقص‌ شما میباشد و با دقت به نیازتان برای تحقیق رایانه شما تعیین گردیده‌است تا در پهنا تعدادی ساعت همگی چیز را مثل گذشته نماید! مورد ها پایین به عنوان مثال خدمات کامپیوتر ما میباشد:

خدمات نرم افزاری کامپیوتر در محل

ایرادات رایج نرم افزاری کامپیوتر ، به عنوان مثال هنگ کردن سیستم، خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر ، نویز تعجب آور کیس، و اشتباهات مرتبط با کارت گرافیک دلایلی مثلا نقص‌ مادر بورد، هارد دیسک، و ویروسی شدن سیستم دارا هستند که در شرایطی‌که مهارت‌های فنی و تجارب تعمیراتی نداشته باشید، نمی‌توانید تعمیرشان نمایید. این خطاها در خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر ، به دست متخصصین با تجربه قابل تعمیر می‌باشند. این سرویس ها را می‌اقتدار در گروه‌های تحت طبقه‌بندی کرد:

تعمیرات گونه های کامپیوترهای رومیزی، سرور، تعمیر قطعات
تعمیر کلیه تولید ها APPLE
تعمیر نوت بوک و لپ تاپ با دستگاه های آپ تو دیت
بازیابی سکتور به سکتور داده ها
سرویس ها تعمیرات قابل انعطاف افزاری خدمات کامپیوتر در محل و نصب ویندوز در محل
به‌جز خطا  سخت افزاری، خطاها قابل نرم افزاری هم ممکن میباشد یقه سیستم شما‌را بگیرد و عمل با آن را مشقت بار نماید. خطاها نرم افزاری به‌مراتب معمولی‌رایج میباشند. ولی این آسانی در صورتیکه میباشد که بتوانید تشخیص دهید عیب سیستم از کجا نشات میگیرد. در غیر این شکل ممکن میباشد نصیب دیگری را مبتلا نقص‌ نمایید. تنی چند از ایرادات قابل انعطاف‌افزاری ری آغاز شدن ناگهانی کامپیوتر، بالا نیامدن ویندوز و سرعت تحت سیستم می باشند. در شکل بروز هر مورد از این ایرادات، خدمت تعمیرات قابل انعطاف افزاری کامپیوتر در محل مهیا‌ی یاری به شماست. این سرویس ها را می‌قدرت در تیم‌های پایین طبقه‌بندی کرد:

نصب ویندوز ، اپ های کاربردی و تخصصی
فروش نرم افزارهای اورجینال، ویندوز و آنتی ویروس اورجینال
نصب ویندوز و برنامه بر بروی لپ تاپ، تبلت، مک بوک آی مک
خدمات شبکه
راه‌اندازی کانال‌های کامپیوتری، پیاده سازی و انجام بدون نقص صفر تا صد گونه های شبکه
رفع عیوب، پیاده سازی اتاق سرور، فعال‌سازی VOIP، مانیتورینگ یوزرها

عیب یابی و ایرادات رایج کامپیوتر

خیلی از اشخاصی که کارشان با کامپیوتر میباشد و نصیب‌های متفاوت آن را به خیر و خوبی می شناسند، با عیب‌یابی آن نیز تا حدودی شناخت دارا‌هستند.

از سوی دیگر، اشخاص بیشتری هم میباشند که نمی‌توانند سیستم خویش را عیب‌یابی نمایند خدمات کامپیوتر و در حالتی‌که کامپیوترشان، هنگ نماید، خودبه‌خویش بی سر و صدا گردد یا این که ویروس گرفته باشد، نمی‌توانند تشخیص دهند اختلال از کجاست، آیا به اپلیکیشن یا این که دشوار‌افزار آن برمی‌خواهد شد، و این‌که به هیچ عنوان مشکلی بی آلایش میباشد یا این که تعمیر آن فرصت‌بر و گران قیمت میباشد؟

در صورتی‌که که شما نیز به اینگونه مشکلاتی برخوردید و خواستید شخصی دارای تخصص و کاربلد ایرادات لپتاپ، تبلت یا این که پی‌سی شمارا تحقیق کند، ماتریکس کامپیوتر مهیا‌ی یاری و سرویس‌رسانی به شماست. به دنبال تنی چند از این ایرادات رایج را نظارت می کنیم.

هنگ کردن کامپیوتر

«هنگ کردن کامپیوتر» از آن دست مشکلاتی میباشد که برای تمامی کامپیوترها پیش میاید. ناگهان صفحه ها آبی‌رنگ روی اسکرین کامپیوتر ظواهر می گردد و فقط با ریست کردن می توانید از آن خلاص گردید. اما که ریست سیستم می تواند خطاها دیگری بعداز بالا وارد شدن سیستم پدید بیاورد زیرا اختلال به‌شکل ریشه‌ای حل نشده میباشد. میتوانید با خدمات کامپیوتر در محل تماس بگیرید ،  هنگ کامپیوتر قادر است به انگیزه وجود باگ در قابل انعطاف‌افزارهای کامپیوتر، پر‌نور بودن کامپیوتر برای دوران زمان بر، کار نکردن رشته سیستم یا این که دلایلی دیگر باشد.

روشن نشدن کامپیوتر

این حادثه دلایل متعددی قادر است داشته باشد و به قسمت‌های مختلفی از کامپیوتر برمی‌شود. این اختلال قادر است به‌این دلایل باشد:

خرابی منبع تفذیه
خرابی مانیتور
ایراد داشتن مادر بورد و کارت گرافیک
خطاها نرم افزاری

بوت نشدن کامپیوتر

بوت نشدن کامپیوتر به معنای بالا نیامدن ویندوز میباشد. در اینگونه مواردی، احتمالا اولیه از همگی بدین فکر میکنید که سیستم ریست فرمائید. قبل از هر کاری حتما با خدمات کامپیوتر در محل تماس بگیرید، این ایراد میتواند به‌این انگیزه به‌وجود آمده باشد که طاقت فرسا‌افزار یا این که برنامه جدیدی نصب کرده‌اید و این قضیه سبب ساز بروز خلل گردیده است؛ شاید هم ویروس وارد سیستم شد‌ه‌است. آحاد این فرض ها بایستی بوسیله شخصی با سابقه و معتمد سنجیده شود.

روشن شدن کامپیوتر و سیاه ماندن مانیتور

روشن کردن کامپیوتر و مواجه شدن با سیستمی که بالا نمی‌آید و صفحه مانیتوری که سیاه ما‌نده میباشد، می تواند بسیار ترسناک باشد پس حتما قبل از هر اقدامی با خدمات کامپیوتر در محل تماس بگیرید  همینطور، وقت متعددی از شما میگیرد و از کارهایتان عقب میمانید. در شکل بروز اینگونه مشکلی مورد نیاز میباشد سیستم به‌طور کلی سنجیده شود. در اینگونه مواردی، میتوانید این اقدامات را جاری ساختن دهید:

سلامت کابل‌ها جهت یقین از سلامت بودن آنان
بروزرسانی بایوس
جدا کردن کردن باتری و لپتاپ
رها کردن هر دستگاهی که به لپتاپ وصل گردیده است.
در حالتی که که با اعمال این‌امور نتوانستید مانیتور را پر‌نور فرمائید، موردنیاز میباشد متخصصان سیستم را یک کار رسیدگی و عیب‌یابی، و نهایتا تعمیر نمایند.

تعمیرات کامپیوتر در محل

تکنسین‌های ما سال‌ها تجارب در تعمیرات کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در  محل دارا‌هستند و یک سری گواهینامه دارای اعتبار در مورد خدمات کامپیوتر در محل از مراجع دارای اعتبار دریافت کرده‌اند. فرقی نمی‌نماید سیستم دلیل شما ویندوز میباشد یا این که مک. ما مجموعه‌های مجزایی داریم که برای هر دو سیستم برهان سرویس ها باکیفیتی ارائه میدهند. اعضای مجموعه خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر شیفته کامپیوتر و دنیای دیجیتال میباشند و به‌قدری به کارشان عشق و علاقه دارند که مدام جدیدترین تغییرات دنیای کامپیوتر را رصد می‌نمایند. شناخت با آن ها مطلقا برای شما جذاب خواهد بود.

قیمت خدمات کامپیوتر در محل ما رقابتی و منصفانه میباشد. ما مقایسه ارزش را به شما واگذار میکنیم. برای نظارت چگونگی کارمان نیز کافی میباشد ایده ها عده ای که پیش‌ از شما سرویس ها اخذ کرده‌اند را تفحص نمائید. خیالتان بابت حقیقی و واقعی بودن نظرها و امتیازات راحت باشد زیرا گروه فنی ماتریکس کامپیوتر احترام برای این داده‌ها قائل میباشد و به شدت با هر سیرتکامل قانون شکنی واکنش می‌نماید. بدین ترتیب ایده ها مندرج پروفایل تکنسین‌ها و امتیازاتی که به آنان داده گردیده تماما حقیقی و واقعی و سوای سانسور میباشند.

تعمیر کامپیوتر در محل چگونه صورت میگیرد و شامل چه چیزهایی میشود

بازیابی داده ها و تنظیم بک آپ یا این که حمایت کننده رایانه شما به احتمال زیاد آکنده از سندها، پست الکترونیک‌ها و پرونده‌های اصلی میباشد که بها دنیوی و معنوی متعددی برایتان دارا هستند. پس حتما با کارشناسان خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر تماس بگیرید در حالتی که تمامی این داده‌ها به جهت نوسانات برق، ویروس یا این که فقطً تعدادی کلیک خطا از میان بروند چه اتفاقی می افتد؟ سفارش می کنیم هیچ گاه خویش را در معرض اینگونه ریسکی قرار ندهید و این سرویس ها را به خدمات کامپیوتر در محل واگذار کنید . تا چندین سال پیش در صورتیکه از ساختمانی سرقت نمیشد یا این که سانحه‌ای مثل حریق سوزی فیس نمی‌بخشید هیچ اتفاقی برای اوراق و مدارک نمی‌زمین خورد البته با دیجیتال شدن معاش این خطر از چیزی که فکر‌میکنید به شما مجاورت‌خیس میباشد. گاهی بعد از بروز نقص‌ قابلیت بازیابی داده ها یا این که Data Recovery وجود دارااست البته متاسفانه مدام بخت همدم وجود ندارد پس عالی میباشد از داده‌ها backup بگیرید. مهیا ارائه سرویس ها بازیابی داده ها و تنظیم بک آپ یا این که پشتوانه به شما عزیزان هستیم. بدین ترتیب چنانچه گزارشات تحصیلی یا این که کاری مهمی دارید یا این که میخواهید از عکس‌ها و پوشه‌های فردی خویش نگهبانی فرمایید ما به شما یاری خوا‌هیم کرد.

خدمات کامپیوتر در محل با ماتریکس کامپیوتر

هنگامی به خدمات کامپیوتر مراجعه می کنید، دو یا این که سه روز و گاها بیشتر طول می کشد تا فرایند تعمیرات صورت پذیرد. ولی اکثر اوقات اشخاص از اینکه کامپیوتر فردی خویش را برای یکسری روز پیش تعمیرکار بگذارند، می‌ترسند. درنگ این‌که شخص نام برده به لپتاپ و داده ها فردی شما دسترسی داشته باشد شما‌را نگران می‌نماید و ترجیح می‌دهید کامپیوترتان تعمیر نشود. خدمات کامپیوتر در محل این نگرانی شمارا حل نموده است. با به کارگیری از این خدمت، تعمیرکار به محل اعزام  میشود و در مجموع بازه تعمیرات شما می توانید در کنار او حضور داشته باشید.

وقتی که سیستم شما مبتلا به ایراد میشود، راه حلی جز مشاوره با متخصصان خدمات کامپیوتر در محل ندارید؛ چرا‌که درصورتی که داده ها و مهارت کافی در این باره نداشته باشید، ممکن میباشد خساراتی جبران‌نشدنی به کامپیوتر یا این که لپ‌تاپ‌ وارد فرمایید! البته برای اینکه بتوانید بی‌دردسر و سوای اتلاف وقت از خدمات کامپیوتر به کارگیری فرمائید، توصیه ما به شما استفاده از خدمات کامپیوتر در محل و تعمیر لپ تاپ در محل میباشد ؛ شما می توانید با تصویب توصیه در ماتریکس کامپیوتر ،‌ از خدمت با کیفیتی که به وسیله متخصصان زبده و بروز روز ارائه میگردد در سریع‌ترین فرصت ممکن و با هزینه مقرون به صرفه به کارگیری نمایید. همانطور که ذکر شد حسن این سرویس ها این میباشد که در خانه یا این که دفتر شما و جلوی چشمتان ایفا می‌گردد و امنیت بالایی برای شما داراست. صرفا در صورتی‌که که سیستم شما خلل حادی داشته باشد کارشناسان با رضایت شما سیستم را به راس تعمیزات میبرند و در سریع‌ترین مجال ممکن اختلال را حل کرده و به شما تحویل می دهند.

مزایای خدمات کامپیوتر در محل با ماتریکس کامپیوتر

ضمن این‌که تصویب پیشنهاد در ماتریکس کامپیوتر تماما بدون پول شکل میگیرد، شما با اعتنا به نظرها و امتیازات مشتریان گذشته می توانید متخصص متبوع خویش را به‌آسانی تعیین فرمایید. فرآیند تصویب توصیه خیلی معمولی میباشد و با وارد کردن همگی داده ها در باب لپتاپ یا این که پی سی می توانید ارزش را به‌طور ظریف از دارای تخصص اخذ نمایید. همینطور، اخذ سرویس ها در هر ساعت و روزی که شما بخواهید قابلیت و امکان‌پذیر میباشد، در حالی‌که برای خدمات کامپیوتر در سطح شهر، بایستی در ساعت‌ها مشخصی به آنجا رجوع نمایید و لپ تاپ را به ودیعت آن‌جا بگذارید و برگردید.

۴ بار جایزه شایسته ترین نرم افزار فستیوال اینترنت و‌ گوشی در حوزه خدمت‌های سرویس ها فردی و خانه،‌ ‌سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ جزئی از افتخارات ما میباشد که در سایه اتکا و اعتقاد شما ملازمان دائمی به دست آمده میباشد. هنگامی ماتریکس کامپیوتر را تعیین می کنید هیچ نگرانی بابت قطعات مصرف شده در کامپیوتر خویش ندارید به دلیل آن که کارشناسان ما همه از قطعات کیفیت خوب استفاده می‌نمایند. در‌صورتی‌که که مشکلی پیش بیاید نیز، پشتیبانان ماتریکس کامپیوتر  و بازرسی به خطاها شما می باشند. همه روزه از ساعت ۸ صبح الی 12 شب از روش خط منحصر به فرد 09127299852 در خدمت شماست.

مزایای استفاده از خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر

خدمات کامپیوتر در محل
COMPUTER SERVICES
مزایای استفاده از خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر
پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتر
لیست خدمات نرم افزاری کامپیوتر در محل
لیست خدمات سخت افزاری کامپیوتر در محل
پشتیبانی کامپیوتر / خدمات کامپیوتر / تعمیرات کامپیوتر
پشتیبانی کامپیوتر از جمله خدمات کامپیوتر است که ماتریکس کامپیوتر به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. از دیگر خدمات کامپیوتر ماتریکس کامپیوتر می توان به پشتیبانی شبکه کامپیوتر اشاره کرد. نیروهای متخصص  به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه به شرکت ها و سازمان ها هستند. خدمات کامپیوتری کلیه خدمات تعمیر و نگهداری کامپیوتر و سخت افزار شبکه و تعمیرات کامپیوتر در محل مشتری را انجام می دهد. برای دریافت مشاوره و خدمات پشتیبانی کامپیوتر می توانید با شماره 09127299852 تماس حاصل فرمایید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کمتر خانه، شرکت و کسب و کاری را می توان یافت که از تجهیزات کامپیوتری و ماشین های اداری استفاده نکند. به طبع، تجهیزات کامپیوتری و ماشین های اداری همچون تمامی تجهیزات الکترونیکی نیاز به تعمیرات و رفع اشکالات احتمالی و پشتیبانی کامپیوتر دارند. در این بین کامپیوتر ها با توجه به استفاده از نرم افزار و سیستم عامل و اتصال به اینترنت و دستگاه های قابل حمل، بیشتر در معرض خرابی و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری قرار میگیرند، لذا در صورت وجود مشکل، بهره مندی از تکنیسین کامپیوتر و یا شرکت خدمات کامپیوتر برای پشتیبانی کامپیوتر میتواند کار ساز باشد.

خدمات کامپیوتر در محل

خدمات کامپیوتر
خدمات پشتیبانی کامپیوتری اساساً به فرآیند ارائه پشتیبانی و نگهداری انواع مسائل مربوط به IT مانند راه اندازی شبکه ، مدیریت پایگاه داده ، رایانش ابری و غیره اشاره دارند. هدف اصلی این سرویس ها اطمینان از عملکرد یکپارچه تمام عملکردهای مربوط به IT است. در خدمات کامپیوتر تیم پشتیبانی کامپیوتر به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته، سیستم ها را بررسی و کنترل می کند و در صورت بروز مشکل به سرعت آن ها را رفع می کند. سرویس و نگهداری سیستم ها باعث می شود قبل از بروز مشکلات، راه حل هایی برای آن ها پیش بینی شود.
خدمات کامپیوتری
پشتیبانی کامپیوتر
پشتیبانی کامپیوتر از جمله خدماتی است که شرکت ها و سازمان ها به آن نیازمندند. بررسی و سرویس دوره ای کامپیوتر و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری از نیازهای اساسی شبکه های کامپیوتری است. متخصص فنی باید به صورت دوره ای کامپیوترها و کلیه سخت افزار را بررسی کند و معایب آن ها را برطرف کند. در صورت خرابی باید به تعمیر کامپیوتر بپردازد و در صورت قطعی شبکه باید مشکلات آن را رفع کند. تعمیرات کامپیوتر در محل نیز از جمله سرویس هایی است که شرکت ها می توانند از مزایای آن استفاده کنند. با این کار دیگر نیازی نیست تا کامپیوترها را به بیرون از شرکت برده و زمان و هزینه زیادی را صرف آن کرد. تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر نیز از جمله خدماتی است که این شرکت ها می توانند در محل خود دریافت کنند.
پشتیبانی کامپیوتر
پشتیبانی سخت افزار کامپیوتر
سخت افزارهای کامپیوتر و کلیه قطعات شبکه ممکن است روزی خراب شوند و یا نیاز به تعمیر و عیب یابی داشته باشند. متخصص شبکه باید در صورت خرابی سخت افزار کامپیوتر، آن ها را درست کند و در صورت خرابی اساسی باید نسبت به تعویض آن ها اقدام کند. به روزرسانی قطعات و تجهیز سخت افزار شبکه به قطعات به روز و قدرتمند یکی درگیر از وظایف پشتیبان سخت افزار کامپیوتر است. کلیه خدمات باید به صورت حرفه ای و به سرعت انجام شوند. همکاری با یک شرکت خدمات کامپیوتری می تواند به شما در هنگام بروز مشکلات کمک کند و از ضررهای مالی شما بکاهد.
مزایای استفاده از خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر
دسترسی همیشگی و سرعت در اعزام کارشناس
استفاده از کارشناسان مقیم و قابل اعتماد
عیبیابی و رفع اشکال سریع
بازیابی و ریکاوری اطلاعات در محل
ثبت اشکالات در پروفایل مشتری جهت تسریع در رفع اشکالات آینده
سرویس دهی در تمام نقاط تهران
انجام تعمیرات سخت افزاری در محل
رفع اشکال و تعمیرات ماشین های اداری در محل
ویروس یابی و ارائه ی آنتی ویروس معتبر در محل
پشتیبانی کامپیوتری
در صورت نیاز به پشتیبانی کامپیوتر و پشتیبانی شبکه می توانید با ماتریکس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید و از خدمات ما بهره ببرید.
ماتریکس کامپیوتر با بهره مندی از تکنیسین های مقیم، ماهر و قابل اعتماد، آماده ارائه ی پشتیبانی کامپیوتر ، خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در محل شما و در هر نقطه ای از تهران میباشد.

خدمات کامپیوتر و شبکه

برخی از رایج ترین انواع خدمات تعمیر و نگهداری کامپیوتر و شبکه عبارتند از: توسعه رایانه ، مکان یابی مجدد و راه اندازی ، حذف ویروس و نرم افزارهای جاسوسی و جلوگیری از نرم افزارهای مخرب، طراحی و پیکربندی شبکه، نصب و راه اندازی شبکه، نصب محیط جانبی کامپیوتر، خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه، پیکربندی و شبکه شامل چاپگرها، نصب سخت افزار.

خدمات کامپیوتر و شبکه شامل سخت افزار، نرم افزار و خدمات پردازش داده است. این مورد شامل خدمات مشاوره، نصب و راه اندازی و پیاده سازی سخت افزار و نرم افزار است. تعمیر و نگهداری کامپیوترها و لوازم جانبی؛ خدمات بازیابی قطعات و اطلاعات، ارائه مشاوره و کمک در امور مربوط به مدیریت منابع رایانه ؛ تجزیه و تحلیل ، طراحی و برنامه نویسی سیستم های آماده استفاده، از جمله توسعه و طراحی صفحات وب. مشاوره فنی مربوط به نرم افزار ؛ هزینه مجوز برای استفاده از نرم افزار (غیر از هزینه های درخواست شده توسط مشتری)؛ توسعه، تولید، تأمین و مستندسازی نرم افزارهای سفارشی، از جمله سیستم عامل هایی که به درخواست کاربران خاص تهیه شده اند. تعمیر و نگهداری سیستم ها و سایر خدمات پشتیبانی، مانند آموزش ارائه شده به عنوان بخشی از مشاوره و مدیریت امکانات کامپیوتر است.
خدمات کامپیوتر در محل
یکی از سرویس های مطلوبی که ماتریکس کامپیوتر به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد، پشتیبانی و خدمات کامپیوتر در محل مشتری است. این کار باعث می شود تا در صورت خرابی سخت افزار نیازی نباشد تا آن ها را به جای دیگری برای تعمیرات منتقل کنند. به طور کلی مشکلات کامپیوتری را به می توان به دو شیوه حل کرد. برخی از مشکلات پیش آمده برای کامپیوترها و شبکه را می توان به صورت آنلاین و ریموت برطرف کرد. برای مشکلات سخت افزاری که نمی توان به صورت غیرحضوری انجام شوند، تیم پشتیبانی ماتریکس کامپیوتر به محل مشتری اعزام می شود و مشکلات پیش آمده را حل می کند.

برخی از رایج ترین انواع خدمات تعمیر و نگهداری رایانه شامل: توسعه رایانه، مکان یابی مجدد و راه اندازی، حذف ویروس و جاسوس افزار و پیشگیری از نرم افزار مخرب، طراحی و پیکربندی شبکه ، نصب جانبی رایانه، پیکربندی و شبکه از جمله چاپگرها، نصب سخت افزار و … است. تمامی موارد مربوط به خدمات کامپیوتر در محل مشتری انجام می شود. این کار باعث می شود هزینه های حمل و نقل و اتلاف زمان کاهش یابد.

دسترسی همیشگی و سرعت در اعزام کارشناس
استفاده از کارشناسان مقیم و قابل اعتماد
عیبیابی و رفع اشکال سریع
بازیابی و ریکاوری اطلاعات در محل
ثبت اشکالات در پروفایل مشتری جهت تسریع در رفع اشکالات آینده
خدمات کامپیوتر در تمام نقاط تهران
انجام تعمیرات سخت افزاری در محل
رفع اشکال و تعمیرات ماشین های اداری در محل
ویروس یابی و ارائه ی آنتی ویروس معتبر در محل

خدمات و سرویس های ماتریکس کامپیوتر

خدمات و تعمیرات ما شامل خدمات سخت افزاری، نرم افزاری و پردازش داده های از دست رفته می باشد.

این مورد شامل خدمات مشاوره رایگان و پیاده سازی سخت افزار و نرم افزار است.

ارائه مشاوره و پشتیبانی در امور مربوط به مدیریت منابع کامپیوتری، تجزیه و تحلیل، طراحی و برنامه نویسی سیستم های آماده برای استفاده.

مشاوره فنی مرتبط با نرم افزار، توسعه، تولید، عرضه و مستندسازی نرم‌افزارهای سفارشی، از جمله سیستم‌ عامل‌ های ساخته شده به سفارش کاربران خاص.

تعمیر و نگهداری سیستم ها و سایر خدمات پشتیبانی، مانند آموزش ارائه شده به عنوان بخشی از مشاوره.

خدمات پردازش داده ها، مانند ورود داده ها، جدول بندی و پردازش بر اساس اشتراک زمانی؛ خدمات میزبانی صفحات وب، یعنی ارائه فضای سرور در اینترنت برای میزبانی صفحات وب مشتریان؛

 

افراد و تکنسین های تعمیرکار ما شامل مهندسان شبکه و برنامه کاربردی، تکنسین ها، مدیران پروژه، کارشناسان ابر، معماران داده، توسعه دهندگان و مشاوران تجاری هستند. ما با استفاده از خدمات اصلی خود، راه حل های تجاری را ارائه می دهیم که شامل مشاوره سیستم های اطلاعاتی و مدیریت پروژه، مهندسی شبکه و سرور، پشتیبانی از کاربر نهایی برون سپاری شده، فروش سخت افزار و نرم افزار، و نصب یا اجرا می شود. ما همچنین یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده هستیم.

چه دنبال خدمات کامپیوتری در محل باشید یا فقط قصد نصب ویندوز، تعمیرات سخت افزاری یا ارتقا سیستم کامپیوتری در محل را داشته باشید. هدف ما تأمین رفاه و آرامش و آسایش در زندگی شماست و به همین خاطر خبره‌ترین و کاربلدترین کارشناسان را برای رفع مشکلات و نیازهای شما، به خدمت گرفته است. تمام کارشناس شاغل در ماتریکس کامپیوتر ، تأییدیه‌های لازم را کسب کرده‌اند تا خدماتی که به شما ارائه می‌کنند کیفیت بالایی داشته باشد. پس با خیال راحت کیس کامپیوتر، لپ تاپ، تجهیرات رایانه را به ما سپرده و نگران هیچ‌ چیزی نباشید؛ در صورتی‌ که با هر مشکلی روبه‌رو شدید، می‌توانید مشکل را با پشتیبانی 24 ساعته ماتریکس در ارتباط بگذارید تا هرچه سریعتر خرابی تجهیزات شما رفع شود.

مرکز خدمات تعمیرات تعویض و ارتقا

در مرکز خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر ، خدمات مانند ارتقای حافظه لپ‌تاپ و هارد دیسک، مشکلات پردازش Cpu، خدمات سطح چیپ مادربرد، نویز اسپیکر، مشکلات داغ شدن بیش از حد، مشکلات صفحه نمایش، تعمیر مجدد سخت افزار خراب و غیره را ارائه می‌کنیم.

ما از آخرین تکنولوژی برای تعمیر مادربرد ها استفاده می کنیم نصب ویندوز ما خدمات نصب و ارتقاء سیستم عامل را در مرکز خدمات ماتریکس کامپیوتر ارائه می دهیم. ما سیستم عامل را برای تمام مارک ها نصب و به روز می کنیم.

ما خدمات بازیابی اطلاعات هاردیسک (HDD) را نیز در تمامی شهر ها در محل ارائه می دهیم. ما ابزارها و تکنسین هایی داریم که می توانند اطلاعات را از هارد دیسک آسیب دیده یا فرمت شده شما در هر شرایطی بازیابی کنند.

سرویس دسکتاپ ما در حضور شما خدمات تعمیرات رومیزی را برای HP, Dell, Acer, Lenovo و غیره ارائه می دهد.

در صورت عدم رضایت از انجام کار، چه کار باید انجام داد؟

در صورتی که از انجام کار رضایت ندارید، کافی است با پشتیبانی ماتریکس کامپیوتر تماس بگیرید و درخواست/شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی ماتریکس کامپیوتر از ساعت 6 الی 24 در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند و شکایات شما را پیگیری نمایند.

ما شبکه‌های تجاری امن ارائه می‌کنیم، بسیاری از کسب‌ و کارها در هنگام راه‌اندازی و نگهداری شبکه‌ها، اقدامات اساسی لازم برای ایمن نگه داشتن داده‌های خود را انجام نمی‌دهند. وقتی تیم ما به کسب و کار شما رسیدگی کند، می‌توانیم مشکلات امنیتی احتمالی را شناسایی کرده و زودتر به آنها رسیدگی کنیم تا از خرابی شبکه و نقض داده‌ها در آینده جلوگیری کنیم.

 

تهیه وسایل به عهده مشتری است یا کارشناس؟

بعد از انتخاب سرویس مورد نظر، با هماهنگی و مشورت با شما، در صورت نیاز وسایل مورد نظر تهیه شده و طبق فاکتور از سمت شما پرداخت خواهد گردید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Buttonتماس با کارشناسان