گارانتی خدمات و تعمیرات

ضمانت طلایی ماتریکس کامپیوتر

 سرعت بخشیدن به کامپیوتر

سرعت بخشیدن به کامپیوتر

راه های زیادی برای سرعت بخشیدن به یک کامپیوتر وجود دارد و ویندوز 10 هم چندین گزینه مختلف را برای راحتی کاربران در انجام این کار، در نظر گرفته است.

برای نصب ویندوز در محل با ما تماس بگیرید

به عنوان مثال، هر چقدر برنامه هایی که در هنگام راه اندازی اولیه سیستم اجرا می شوند کمتر باشد، کل فرایند بوت شدن سریع‌تر انجام خواهد شد. برای اینکه از برنامه‌هایی که با شروع ویندوز فعال می شوند آگاه شده و تنظیمات مربوط به آن‌ها را انجام دهید، ابتدا باید کلیدهای Ctrl + Alt + Delete را فشار دهید. با فشردن همزمان این سه کلید، صفحه‌ای آبی رنگ با چند گزینه مختلف ظاهر خواهد شد که در این صفحه نیز باید Task Manager را انتخاب کنید. در پنجره Task Manager اگر به تب Startup مراجه کنید، می توانید تمام برنامه ها و سرویس‌هایی را که به هنگام راه اندازی اولیه ویندوز اجرا می شوند، مشاهده کنید. هر کدام که به نظرتان غیرضروری است و نیازی به اجرای اولیه آن ندارید، می توانید با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه Disable آن را غیرفعال کنید. توجه داشته باشید که غیر فعال کردن برنامه در این بخش تنها از اجرای خودکار برنامه با شروع به کار ویندوز جلوگیری خواهد کرد و در مواقع نیاز همچنان می توانید بدون مشکل برنامه را اجرا کنید.

در ضمن، حذف یا Uninstall کردن برنامه‌های غیرضروری و همچنین خالی کردن فضای هارد دیسک هم می تواند در سریع‌تر شدن ویندوز 10 تأثیرگذار باشد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Call Now Buttonتماس با کارشناسان